You are currently viewing Wiatrownica modułowa Bella Sara od Budmat!

Wyczekiwana przez inwestorów i wykonawców – wiatrownica modułowa Bella Sara!

To niezwykle istotny element dopełniający piękno dachu z blachodachówką modułową Bella Sara, coraz bardziej doceniany przez fachowców. Zdecydowanie wpływa na efekt finalny wyglądu dachu, sprawiając, że jest on kompletny, idealnie wykończony, w jednej stylistyce i kolorze, co nadaje estetyki całej bryle domu. To wszystko bez dodatkowego nakładu pracy dekarza. 

Budmat stale rozbudowuje swoją ofertę, by spełniać wymagania i potrzeby naszych klientów. Nowa wiatrownica do blachodachówki modułowej Bella Sara – to ”kropka nad i” pożądanego kompletnego wyglądu dachu.

Poza niekwestionowaną elegancją i idealną kompozycją z pozostałymi elementami pokrycia dachowego daje wymierne korzyści. Podobnie jak nasze wcześniejsze dedykowane akcesoria – Murano i Venecja – wykonana jest ze stalowej blachy światowej jakości. Gotowe otwory montażowe skracają czas montażu, a także zupełnie eliminują powstawanie wiórów odpadowych, co ma niewątpliwe przełożenie na ekologię.

Wiatrownicę Bella Sara wyróżnia ponadto:

  • kształt idealnie komponujący się z falami blachodachówki,
  • jednolita kolorystyka i dopasowanie wszystkich elementów pokrycia dachu,
  • profil umożliwiający dopasowanie wiatrownicy do deski bocznej lub krokwi,
  • oszczędność czasu dzięki gotowym otworom montażowym,
  • niewidoczne wkręty mocujące wiatrownice do blachodachówki,
  • dostępna w wersji prawej i lewej.

Teraz kompletny, pięknie wykończony dach z użyciem blachodachówki modułowej Bella Sara na wyciągnięcie ręki! Już dziś dostępna w pełnym asortymencie bez czekania.