Kanion - system rynnowy PVC

Rynny Kanion to oryginalne wzornictwo, elegancja i estetyka. Zostały zaprojektowane tak, aby odprowadzać 100% wody deszczowej. Można śmiało powiedzieć, że przeznaczone są dla najbardziej wymagających użytkowników.

Główne zalety

Szczelność systemu Kanion

Uszczelka dwuwargowa dająca podwójne miejsce styku, a tym samym podwójne zabezpieczenie. Złączka z wkładką, która zabezpiecza łączenie rynien oraz uszczelkę przed dostaniem się piasku niesionego przez wodę, co mogłoby spowodować nieszczelność. Kształtki z podwójnym kołnierzem, który zabezpiecza łączenie poszczególnych elementów na rurze spustowej.

Dopracowany kształt

Wywinięcie zewnętrzne i wewnętrzne rynny nie są przypadkowe. Dają one 4-krotne wzmocnienie profilu. 4 wypustki/noski biegnące na całej długości rynny znacząco ją usztywniają i powodują trzymanie poziomu i pionu oraz zapobiegają odkształcaniu się pod obciążeniem śniegu lub lodu. Wywinięcie wewnętrzne dodatkowo zapobiega wychlapywaniu wody na elewację.

Dwuwarstwowa technologia produkcji

Rynna Kanion produkowana jest z materiału barwionego w masie z użyciem najwyższej jakości stabilizatorów i barwników co gwarantuje brak korozji oraz zachowanie równomiernego koloru wszystkich elementów na lata. Ponadto rynna Kanion nie wymaga konserwacji!

Najgłębsza rynna na rynku = wysoka wydajność

Wydajność hydrauliczną rynny determinuje średnica rynny, a nie rury spustowej. Ryna Kanion 130 ma pogłębiony profil rynnowy i jest najgłębszą rynną na rynku, co gwarantuje zwiększoną wydajność hydrauliczną i bezpieczeństwo w trakcie ulewnych deszczy, a także ogranicza ilość rur spustowych co ma wpływ na estetykę budynku.

Jakość na wysokim poziomie

Jako nieliczni na rynku spełniamy wszystkie rygorystyczne wymagania normy, m.in. odporność na uderzenia, trwałość materiału pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych, wytrzymałość uchwytów i haków, właściwą hydraulikę rynny, a także badania na sztuczne starzenie. Potwierdzeniem naszej jakości jest Znak Budowlany „B” oraz nagrody i wyróżnienia.

Bezobsługowy łapacz deszczu - nowy element systemu rynnowego Kanion

Rozmiary i kolorystyka systemu

Schemat systemu