Akcesoria dachowe

Dach to nie tylko pokrycie. To także dodatkowe akcesoria, które zwieńczą całą budowę i pozwolą na stworzenie estetycznego efektu. Pokrycie dachowe wysokiej jakości i akcesoria to przepis na spójny dach, który będzie jedną całością. Zapewniamy, że to piękny efekt, na który warto się zdecydować.

Akcesoria wykończeniowe

W ofercie posiadamy dedykowane akcesoria wykończeniowe dla wszystkich modeli pokrycia dachowego. Idealnie dopasowane akcesoria pozwalają utrzymać dach w jednej estetyce i stworzyć efekt dopracowanej całości. Inspirowane wykończeniem do klasycznych dachówek nadają pokryciu dostojności i elegancji. Wybranie takiego rozwiązania, czyli dedykowanych akcesoriów wykończeniowych to decyzja, której efekt po prostu zachwyca. Perfekcyjny dach jest na wyciągnięcie ręki.

Kominki wentylacyjne

Dosłownie, do każdego rodzaju pokrycia dachowego.
Oczywiście, zakończenie przewodu wentylacyjnego nie składa się wyłącznie z kominka, bardzo istotnym elementem jest podstawa dachowa idealnie dopasowana do Twojego pokrycia dachowego.
W ofercie, aż 49 podstaw do wyboru.

Systemy membran dachowych

Membrany dachowe (określane również jako membrany wstępnego krycia) są istotną warstwą pośrednią profesjonalnie wykonanego dachu. Nie można o niej zapominać podczas budowy lub remontu dachu w budynku mieszkalnym, biurowym czy handlowo-usługowym. W naszej ofercie znajdują się trójwarstwowe, wysokoparoprzepuszczalne i wodoodporne membrany dachowe o różnych właściwościach i gramaturach, które mają istotny wpływ na długoletnie i prawidłowe funkcjonowanie suchego dachu.

Uszczelniacze

Szczelność to podstawa. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo również niezbędne akcesoria uszczelniające, które znajdują się na każdym dachu. Wśród nich m.in.: kleje i szczeliwa, uszczelki klinowe, taśmy bitumiczne, czy taśmy kalenicowe pod gąsior renomowanych producentów takich jak np. WURTH, DR, Corotop.

Ochrona przeciwśniegowa

Śniegołapy montowane są w celu zabezpieczenia rynien przed gwałtownie obsuwającym się z dachu śniegiem podczas odwilży. Pozwalają zahamować śnieg na dachu, powodując iż nie spada on na rynny oraz na podłoże, zapobiegając tym samym urywaniu lub rozszczelnieniu rynien oraz poprawiając bezpieczeństwo ewentualnych przechodniów.

Komunikacja dachowa

Komunikacja dachowa to system elementów służących do sprawnego i bezpiecznego poruszania się po dachu. Służą do tego ławy i stopnie kominiarskie, które składają się z podestów, mocowników oraz odpowiednich do rodzaju pokrycia wsporników. Elementy komunikacji dachowej projektowane i wytwarzane są z myślą o wygodnym i bezpiecznym prowadzeniu prac konserwacyjnych na dachach.