Stalowe systemy ogrodzeń Budmat

Dziel się przestrzenią w pięknym stylu.

Ogrodzenie jest wizytówką każdej posesji. To nie tylko zaznaczenie własnej przestrzeni, ale także element architektoniczny wywierający wrażenie estetyczne. Prosta, geometryczna forma jest dziś bardzo popularna i właśnie na takie rozwiązania stawiają Inwestorzy. Metalowe Systemy Ogrodzeń Budmat to połączenie tradycji oraz nowoczesności. Zostały wykonane z najwyższej jakości blachy stalowej, która daje pewność gwarancji i bezpieczeństwa na lata.

Spełniaj marzenia o ogrodzeniu idealnym

Chcesz by Twoje ogrodzenie było wyjątkowe? Wyróżnij się! Wybierz rozwiązania, które zachwycą każdego. Nowoczesny design, spójna kolorystyka, szeroki wybór kolekcji – postaw na Budmat.

Najwyższy poziom ochrony

Systemy Ogrodzeń Budmat powstały z najwyższej jakości stali – materiał ten zapewni Ci spokój na lata. W porównaniu z ogrodzeniami drewnianymi, systemy stalowe nie wymagają ciągłego odświeżania i konserwacji. Zainwestuj w bezpieczeństwo i wygodę!

Wybierz system idealnie dopasowany

Jesteśmy jedynym producentem oferującym gotowe systemy ogrodzeń, które dopasujemy do Twoich potrzeb. Twój system będzie skrojony pod wymiar niczym idealnie dopasowany garnitur. Elastyczność – dopasowanie do dachu, systemu rynnowego, stolarki okiennej oraz otoczenia.

Nowoczesne rozwiązania dopasowane do każdych warunków

Wyjątkowa estetyka niezależnie od podłoża oraz ogrodzenia, które obecnie posiadasz. Wymień swoje stare ogrodzenie w szybki i łatwy sposób. Postaw na nowoczesne rozwiązania!

Zaufały nam miliony inwestorów

30-letnie doświadczenie w produkcji solidnych pokryć dachowych wykorzystaliśmy w segmencie ogrodzeń. Tworzymy nowoczesne systemy, stosując najwyższej jakości stal w połączeniu z innowacyjną technologią. Spójna kolorystyka wszystkich elementów naszych systemów jest czymś, co nas wyróżnia.

Kolekcje systemów ogrodzeń

Paczka z Twoim ogrodzeniem

Budmat jako jedyny producent na rynku oferuje gotowe przęsło w jednej paczce. Kompletny i odpowiednio zabezpieczony materiał inwestor lub wykonawca może kupić „od ręki” w naszym punkcie sprzedaży. 

01 - montaż pionowy

12 paneli w przęśle

Sicuro

Kolekcja

Spazio

Kolekcja

Unico

Kolekcja

Unico

Kolekcja

02 - montaż poziomy

8 sztachet w przęśle

Sicuro

Kolekcja

Spazio

Kolekcja

Unico

Kolekcja

05 - montaż pionowy

16 sztachet w przęśle

Sicuro

Kolekcja

Forte

Kolekcja

Spazio

Kolekcja

Unico

Kolekcja

Akcesoria